Stała obsługa prawna firm i innych podmiotów

Oferta dla przedsiębiorców i osób prawnych

Bez względu na to, czy interesuje Cię stała obsługa prawna firmy, czy też poszukujesz prawnika do jednorazowego zlecenia, Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzaty Pietrzak doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

Kancelaria Adwokacka oferuje dogodne warianty współpracy z przedsiębiorcami, stowarzyszeniami i fundacjami.

obsługa prawna firm

Stała obsługa prawna firm i spółek

Jeśli prowadzisz własną firmę lub jesteś wspólnikiem spółki, to zapewne doskonale wiesz jak ważne jest posiadanie sprawdzonych dostawców i kontrahentów. Od poprawnych relacji biznesowych zależy płynne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Ta sama zasada dotyczy również współpracy z adwokatem.

Prowadzenie biznesu w Polsce wymaga znajomości prawa oraz, nierzadko, częstych kontaktów z urzędami. Przedsiębiorcy zawierają szereg umów, a także występują w postępowaniu gospodarczym. Stała obsługa prawna prowadzona przez adwokata to kompleksowe doradztwo prawne na każdej płaszczyźnie prowadzenia firmy. Prawnik zapewni poprawność Twoich umów z pracownikami oraz dostawcami i nabywcami, poprowadzi sprawy przeciwko nierzetelnym kontrahentom, a także zadba o interesy przedsiębiorstwa w postępowaniu egzekucyjnym.

Dlaczego warto wybrać stałą obsługę prawną?

Niemal każda branża działalności gospodarczej ma swoje odrębne regulacje prawne. Decydując się na powierzenie kancelarii stałej obsługi prawnej, możesz mieć pewność, że adwokat będzie doskonale zorientowany w przepisach. Ponadto, dzięki stałej współpracy, prawnik pozna specyfikę funkcjonowania firmy, co umożliwi szybszą reakcję na pojawiające się problemy.

Stała obsługa prawna to również sposób na obniżenie kosztów prowadzenia postępowań sądowych przez przedsiębiorstwo. Wynika to z faktu, że adwokat nie musi każdorazowo zapoznawać się z dokumentami i dokonywać pełnej analizy sprawy.

Założenie i rejestracja spółki, fundacji, stowarzyszenia

Nikogo nie trzeba przekonywać, że początki bywają trudne. Założenie i rejestracja spółki, stowarzyszenia lub fundacji wymaga sporządzenia różnych dokumentów, takich jak umowa, statut, regulamin. Na dalszym etapie, podmiot powinien wypełnić odpowiednie formularze KRS

W tych wszystkich sprawach przyda się pomoc prawna adwokata. Dzięki posiadanemu przez prawnika doświadczeniu, założenie spółki, fundacji lub stowarzyszenia przebiegnie sprawnie.

Adwokat również doradzi w kwestiach dotyczących założenia i rejestracji własnej działalności gospodarczej. 

Spory gospodarcze

Specyfika funkcjonowania przedsiębiorstwa nie zawsze wymaga korzystania ze stałej obsługi prawnej. Zdarzają się jednak sytuacje, w których udział adwokata jest niezbędny dla ochrony praw firmy. Mowa tu m.in. o postępowaniu w sprawach gospodarczych. 

Postępowanie gospodarcze jest szczególnym trybem postępowania cywilnego. Cechuje się pewnymi odrębnościami i wysokim stopniem sformalizowania. 

Stała obsługa prawna - koszty

Uważasz, że stała obsługa prawna jest kosztowna i Twojej firmy nie stać na profesjonalne usługi adwokata? W takim razie skontaktuj się ze mną i porozmawiaj o warunkach współpracy.

Obsługa prawna firm to usługa „szyta na miarę”. Oznacza to, że w zależności od charakteru i rozmiaru prowadzonej przez Ciebie specjalności, uda się dobrać najlepszy wariant. Możemy się umówić na wynagrodzenie ryczałtowe – stałą stawkę miesięczną niezależną od ilości mojej pracy. Jeśli jednak Twoja działalność jest mniejsza, wówczas w umowie zastosujemy stawkę godzinową.

Kancelaria Adwokacka - fundacje i stowarzyszenia

Oferta Kancelarii Adwokackiej jest skierowana również dla organizacji non-profit, w tym m.in. fundacji i stowarzyszeń. Klienci mogą liczyć na pomoc prawną dotyczącą rejestracji tych podmiotów. Ponadto, pomogę sporządzić statut lub dokonać w nich niezbędnych zmian.

Interesuje Cię organizacja pożytku publicznego (OPP)? W takim razie służę doradztwem opartym na ustawie o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Adwokat Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Pietrzak świadczy pomoc prawną na lubelskim rynku od 2017 roku. Jej celem jest zapewnienie usług prawnych na jak najwyższym poziomie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców.

Adwokat Lublin - dane

NIP: 712-334-92-64

REGON: 368502239

Rachunek bankowy: mBank

18 1140 2004 0000 3402 7714 8146


Adwokat Lublin - dojazd