adwokat Lublin Małgorzata Pietrzak

Adwokat Małgorzata Pietrzak jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

W 2017 roku, po odbyciu aplikacji adwokackiej, otworzyła własną Kancelarię Adwokacką w Lublinie.

Pamiętaj, że czytany artykuł nie stanowi porady prawnej w rozumieniu ustawy Prawo o adwokaturze! 
Wpis jest oparty na stanie prawnym obowiązującym w chwili jego publikacji.

Orły Prawa

Czasami spotykam się z pytaniem, czy jeśli znała wszystkie trudy związane z byciem adwokatem, to czy ponownie wybrałabym ten zawód? Moja odpowiedź brzmi: TAK!

Praca z ludźmi to ogromne wyzwanie, bo każdy człowiek jest inny i każdy przychodzi z innym problemem.

Z niektórymi z nich wesoło gawędzi mi się w oczekiwaniu na opóźnioną rozprawę sądową. Inni, nieraz ze skrępowaniem, wyjawiają mi szczegóły swojego prywatnego życia, których znajomość jest konieczna w celu zapewnienia im jak najlepszej pomocy.

Niezależnie od tego, czy klient sam trafił do mojej Kancelarii, czy też zostałam ustanowiona jego pełnomocnikiem z urzędu, zawsze staram się, aby świadczona przeze mnie pomoc prawna była na jak najwyższym poziomie.

Różnorodne sprawy to także konieczność stałego podnoszenia swoich kompetencji. Bycie adwokatem oznacza, że nie ma wiedzy zdobytej raz, na całe życie, ale trzeba nieustannie dbać o to, żeby zawsze była ona aktualna, oparta o obowiązujące przepisy. Zawsze podkreślam, że to zawód, w którym nie można stać w miejscu.

Cieszę się, że moi klienci doceniają moje starania. Dziękuję Państwu za miłe słowa w Kancelarii – Państwa uznanie to dla mnie największa motywacja w tej pracy! Tym bardziej cieszę się, że dzięki opiniom moich klientów zostałam doceniona w plebiscycie Orły Prawa i zdobyłam tytuł laureatki!

 

orly_prawa

Zainteresował Cię ten artykuł, a może masz związane z nim pytania? Jeśli tak, to zapraszam Cię do zostawienia komentarza lub do udostępnienia wpisu w mediach społecznościowych.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on google

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz poprzednie artykuły:
rozłożenie grzywny na raty

Rozłożenie grzywny na raty

Mimo, że kara grzywny jest karą wolnościową, to ze względu na swoją wysokość może nieraz stanowić poważną dolegliwość dla skazanego. Nadmienię, że zgodnie z art.

Read More »
adwokat Lublin 4 lata kancelarii

4 lata Kancelarii!

Dzisiaj będzie prywata na blogu 🙂 Dokładnie 4 lata temu, 16 października 2017 roku w CEiDG została zarejestrowana Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Pietrzak. Można zapytać:

Read More »

Adwokat Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Pietrzak świadczy pomoc prawną na lubelskim rynku od 2017 roku. Jej celem jest zapewnienie usług prawnych na jak najwyższym poziomie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców.

Adwokat Lublin - dane

NIP: 712-334-92-64

REGON: 368502239

Rachunek bankowy: mBank

18 1140 2004 0000 3402 7714 8146


Adwokat Lublin - dojazd